لطفا صبر کنید ...

بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس

2019-07-21 توسط admin0
بوتاکس بالا بردن ابرو

بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس

بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس اولین نشانه های پیرشدن صورت در چشم ها و اغلب در اواخر بیست سالگی و اوایل سی سالگی ظاهر می شود.با استفاده از بوتاکس پیشانی از نشانه های پیری  چین و چروک ریز دور چشم، خط اخم و چین و چروک گوشه خارجی چشم جلوگیری می کند. خیلی زود متوجه خواهیم شد که دچار افتادگی پلک شده اید و همچنین ، ابروهای ما دچار افتادگی شدند و پلک بالایی چشم را می پوشانند.
ابروی کمانی نشان دهنده زیبایی و هشیاری جوانی است. هر چه ابرو و پیشانی پایین تر بیایید، چین پوست شلی پلک بالایی را می پوشاند و چشم های شما خسته و پیر به نظر می رسند. تزریق بوتاکس باعث معکوس شدن یا جلوگیری از این تغییرات در بسیاری از افراد می شود.
افتادگی زیاد اغلب نیازمند بالا کشیدن ابرو هست . با این حال، استفاده از بوتاکس صورت از فشارهایی که باعث پایین آوردن پیشانی و افتادگی و شل شدن پوست ابرو می شود، جلوگیری می کند.

علت افتادگی پوست پیشانی و ابروها

با افزایش سن کلاژن در لایه های عمیق پوست از بین می رود. کلاژن از پوست ما حمایت می کند و باعث می شود که پوست سفت به صورت بچسبد. با از دست دادن کلاژن، پوست شل و افتاده می شود.
با این حال، پیشانی و ابروی ما با فعالیت عضلات دور چشم به پایین کشیده می شوند. وقتی اخم می کنیم، عضلات اخم پوست را به سمت پایین بینی می برند. به این عضلات، عضلات اخم و دقت گفته می شود و در افتادگی ابرو نقش دارند.
علاوه براین، عضلات پیشانی که دور چشم قرار دارند نیز وقتی می خندیم یا شکلک درمی آوریم، پیشانی را به سمت پایین می کشد. این عضلات که عضلات حلقوی چشم نام دارند باعث چین و چروک  و افتادگی دور چشم می شوند.
ترکیب پیرشدن پوست صورت با از دست دادن کلاژن و رنگ پوست و کشیده شدن مکرر روزانه پوست توسط عضلات اخم و دور چشم، در طول یک دوره زمانی باعث می شود که ابرو و پیشانی روی پلک پایینی دچار افتادگی شوند. این مساله باعث می شود که ظاهر صورت پیرتر به نظر برسد.

before-after-eyebrow-lift-treatment

بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

بوتاکس با شل کردن عضله هایی که پیشانی را به سمت پایین می کشند، کار می کند. وقتی بوتاکس به عضله های اخم و کنار ابرو تزریق می شود، عضله ها شل می شود و کشیدن پوست پیشانی به سمت نزدیک بینی را رها می کند و پوست پیشانی می تواند بالا برود. خط اخم نیز کاهش پیدا می کند.
وقتی بوتاکس به بخش بالا، جانبی یا خارجی عضله حلقوی چشم، عضله بالایی دور چشم تزریق شد، عضله شل می شود قسمت خارجی پیشانی را به پایین نمی کشد و پوست پیشانی می تواند بالا برود.
دو عضله بزرگ در پیشانی، عضله های فرونتالیس، پیشانی را نگه می دارند و به سمت بالا می کشند. عضلات اخم و دورچشم برخلاف عضلات فرونتالیس پیشانی را به سمت پایین می کشند. وقتی عضلات دورچشم و اخم توسط بوتاکس شل شدند، عضله فرونتالیس می تواند به خوبی پیشانی را بالا بکشد.
بوتاکس توانسته باعث بالابردن ابرو شود که اثر آن را پس از دو هفته می توانید مشاهده کنید. به پیشرفت قابل توجه و سفت شدن پلک های بالایی، صاف و جوان شدن ناحیه اخم بین ابروها  و کاهش چین و چروک دور چشم توجه کنید که باعث جوان و باطراوت شدن ظاهر صورت می شود.
با تزریق بوتاکس به عضلات پایین آوردن ابروها، عضلات ضعیف می شوند و ابروها بالا برده می شوند. هدف جلوگیری از تغییر شکل ابروها توسط عضلات در طول زمان است.

تزریق بوتاکس برای متوقف سازی و درمان چین و چروک دور چشم  فوق العاده است. همچنین می توان از بوتاکس به عنوان “لیفتینگ ابروی تزریقی” استفاده کرد تا کمی ابرو را بالا برد و خطوط افقی روی پیشانی را حذف کند تا صورت ظاهری جوان تر و آرام تر داشته باشد.
درمان در عرض چند دقیقه صورت می گیرد و نتایج آن حداقل برای سه تا چهار ماه طول می کشد. بسیاری از جراحان پلاستیک بوتاکس را بخش جدایی ناپذیر جراحی لیفتینگ یا بالا کشیدن ابرو در نظر می گیرند، زیرا کاربرد آن قبل از جراحی به شل شدن عضلات و بهبود بیمار کمک می کند
بوتاکس در صورتی که به درستی تزریق شده باشد باعث می شود ابروهای شما به شکل نامحسوس و در عین حال موقتی بالا برود و زمان بهبودی یا از کارافتادگی ندارد.
بوتاکس تنها یک روش درمانی برای ترمیم چین و چروک دور چشم و ابرو نیست، بلکه همچنین نیاز به جراحی لیفتیک ابرو را به تاخیر می اندازد.
روش انجام تزریق بوتاکس

در  تزریق بوتاکس کاملا  بدون درد و با بی حسی موضعی است. وقتی این روش ها بکار گرفته می شود، اغلب بیماران حتی درد تزریقات را احساس نمی کنند.

عوارض تزریق بوتاکس

این دارو بی خطر است و برخلاف آنچه اغلب در رسانه ها گزارش می شود یک سم غذایی نیست .
بوتاکس همانند هر داروی قدرتمند دیگر باید توسط یک پزشک یا پرستار با تجربه دارای مجوز و تحت نظارت مستقیم پزشک تزریق شود.
در کلینیک زیبایی، متخصصان زیبایی تزریقات را انجام می دهند زیرا باور داریم روش انجام آن اهمیت زیادی دارد و باور داریم که پزشک باید برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن اصول جوان سازی و زیبایی صورت را رعایت کند.
همانند هر داروی دیگر، این دارو را نیز می توان بیش از حد مورد استفاده قرار داد.  بیمار پس از تزریق هنوز می توان لبخند بزند، احساسات خود را ابراز کند و طبیعی به نظر برسد، او فقط چین چروک اخم و ناحیه دور چشم را ندارد.

توصیه های ضروری دکتر بهرام منصوری اصل  در صورتی که مایل به تزریق بوتاکس می باشید :

  • اکیدا توصیه می کنم از تزریق توسط  غیرمتخصص و خودسرانه پرهیز کنید .

تزریق بوتاکس  بدلیل حساسیت و ظرافت و دقت هر چه بیشتر توسط  خود آقای دکتر بهرام منصوری اصل تزریق می شود.

بوتاکس بالا بردن ابرو


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


logo-white-footer

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر بهرام منصوری می باشد