لطفا صبر کنید ...

1447587854Small2-11.png

  RF

تکنولوژی RF با عبور امواج رادیویی از بافت های بدن موجب نوسان مولکول ها با فرکانس بالا (چندمیلیون در ثانیه ) و چرخش مولکول های قطبی دربافت میگردد. این کار موجب اعمال یک تحریک مکانیکی میکرونی (سلولی-مولکولی)به فیبرهای تکنولوژی کلاژن و الاستین موجود وتحریک وانقباض آنها و در ادامه روند درمان موجب برگشت استحکام و انعطاف پذیری آنها می گردد.همچنین اتفاقات فوق موجب تولید گرما در درون موضع عبور امواج میگردد به طوری که پزشک می تواند بدون آسیب رساندن به سطح پوست ،میزان گرما و عمق تقریبی تمرکز آن گرما را به دلخواه تنظیم نماید .

اینکار ضمن اعمال تحریک حرارتی به فیبر های کلاژن والاستین موجود و تحریک شروع یک فازالتهابی ،منجر به تحریک فرایند تولید کلاژن تازه وایجاد ساختار ،پایه جدید برای پوست ظرف حداکثر ۶ماه می گردد. همراه شدن اثرات فوق بااثرات فیزیولوژیک حرارت به عنوان ترموتراپی نظیر افزایش گردش خون مویرگی ،نتایج درمانی آن را ارتقاء remodeling واقعی پوست را تحقق می بخشد .

این تکنولوژی نوین با استفاده از انرژی رادیو فرکانسی با درد قابل تحمل گرمایی بسیار مناسبی در پوست ایجاد می کند وبلافاصله شروع به صاف کردن وسفت کردن پوست می کند ، حتی فقط پس از یک بار درمان سفتی قابل مشاهده است واز نظرپزشکی ثابت شده که انواع پوستها کلاژن ها را باز سازی می کند .باعث سفتی وقوام پوست می شود تمام بافت پوست رابهبود می بخشد.

RF

RFبا تکنیک جدید وبالای خود بافت های سطحی وعمیق را همزمان تحت تاثیر قرار داده وباعث انقباض آن می شود .به علاوه مثل روش های پیشین احتیاجی به کولینگ (سیستم خنک کننده) نیست .از آن رو تمام انرژی را به بهترین و سریع ترین نتیجه اش ممکن است به کار می برد .سرانجام نتیجه درمانی مطمئن تر با تاثیرات قابل مشاهده فوری پس از اولین درمان است.

RF ازهیچ اشعه استفاده نمیکند و روش درمان فقط شامل گرم کردن بافت زیر پوست می شود .کلاژنهای را بازآرایی می کند وبلافاصله با اولین جلسه درمان با نتایج قابل توجهی بافت پوست را سفت ومحکم می کند وبهبود می بخشد. تکنولوژیRF ، صورت،گردن،بازوها و شکم را به آرامی وبه طور موثر درمان می کند و راه حل مناسبی برای درمان سلولیت است وحتی ناحیه باسن را سفت میکند .

با ایجاد گرمای مناسب و با استفاده از انرژی متمرکز ، درمان می کند و راه حل مناسبی برای درمان سلولیت است و حتی باسن را سفت می کند. درمان بدون درد RF همراه با صاف وسفت کردن فوری پوست آغاز می شود و پس از اولین درمان پوستی سفت تر قابل مشاهده است . از نظر پزشکی ثابت شده است که  درمان  RFدر انواع پوست کلاژن ها را بازسازی وسفت میکند. درمان RFگزینه مناسب تری نسبت به جراحی است تا پوسستان را از علائم پیری رها کنید .

c88fa8cd-ffb1-4e83-b0c8-572a14d49d9e

 

RFچگونه عمل می کند؟
این تکنولوژی نوین درحالی که به طور همزمان از لایه های سطحی پوست محافظت می کند، انرژی RFرا به لایه های عمق پوست هدایت می کند .در روش های پیشین احتیاجی به کولینگ (سیستم خنک کننده) نیست . از آن رو تمام انرژی را برای بهترین و سریع ترین نتیجه ممکن درمان است. ارائه درمانی که به مراجعات کمتری نیاز دارد صرفه جویی در وقت و هزینه است.

درمان RF برای چه افرادی مفید است؟
باتوجه به اینکه برای توقف کامل تاثیرات جاذبه و زمان بر پوست هیچ راهی نیست ،درمان  RFراه حل مناسبی برای مبارزه با پیری است .RFکم درد وغیر تهاجمی با اثرات قابل سنجش فوری برای شرایط مختلف است . عضلات یا پوستی که بر اثر حاملگی و یا لیپوساکشن شل شده است سفت میکند ،نواحی صورت وگردن را متناسب و بازسازی میکند و خطوط ریز و چین وچروک را صاف تر میکند . ازآنجایی که RF از هیچ اشعه مضری استفاده نمی کند و روش درمان فقط شامل گرم کردن بافت زیر پوست می شود ،خانمها در هرسن وسال با هر نوع پوستی ،تیره یا روشن می توانند از این درمان بهره ببرند .

چند جلسه درمان لازم است ؟
یک دوره درمان شامل ۳ تا ۸ جلسه می باشد .هر جلسه حداکثربه ۲۰دقیقه زمان نیازدارد (باتوجه به ناحیه درمان). برای تداوم اثرات درمانی هر ۴تا۸  هفته یک جلسه درمان نگهدارنده نیاز است .

پس از درمان چه اتفاقی ما افتد؟
بلافاصله پس از درمان اندکی التهاب وقرمزی روی پوست دیده واحساس می شود که پس از درمان این علائم معمولا در عرض چند ساعت تا حداکثر ۱ یا ۲روز ناپدید می شود.

چه زمانی می توان نتیجه را مشاهده کرد ؟
پس از اولین درمان تقریبا درهمه بیماران تاثیرات فوری قابل مشاهده است .به علاوه نتایج دلخواه راپس یک دوره درمان کامل با کاهش چشم گیر خطوط ریز و چین وچروک ها و تناسب  اندام و لیفتینگ صورت وگردن می توانید مشاهده کنید . بنابراین مراجعین اندازه دورشکم و بازوهایشان کوچک تر و بافت بهبود و سفت تر شده است .

انواع RF :
انواع مختلف جدید RF که براساس یک قطبی (uni monnopollar) و یا چند قطبی بودن (bitripollar) و یا استفاده از الکترود هایی  با سوزن های متعدد (fractionalRF) در کشور موجود می باشد.

1447587854Small2-11.png

کاربرد رادیو فرکانسی یا RF درپوست

لیفتینگ و سفت کردن پوست

– شکل دهی بدن و صور ت

– درمان سلولیت

– برطرف نمودن کبودی دور چشم

– رفع چین و چروک

– درمان آکنه


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


logo-white-footer

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر بهرام منصوری می باشد