لطفا صبر کنید ...پوست و مو

دکتر بهرام منصوری اصل–  مدیر بهداشت و ایمنی شرکت تولیدی پیستون ایران به مدت سه سال

– موسس و مسئول فنی مرکز ترک اعتیاد  سلامت

دکتر بهرام منصوری اصل در کنار فعالیت های علمی و خدمت رسانی به مردم استان، سراسر کشور و حتی کشورهای همسایه از جمله ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، ترکمنستان، عراق و … در زمینه خدمات تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر به تحقیق و تالیف در زمینه های علوم اسلامی و ادبیات از جمله ولایت در قرآن، مهدی موعود در قرآن، گناهان کبیره از دیدگاه قرآن (در دست چاپ) و … نیز پرداخته اند.

ایشان بعد از اتمام تحصیل و بعد از فارغ التحصیلی در رشته پزشکی به ریاست مرکز بهداشتی درمانی شهر ایلخچی منصوب و در مدت خدمت به دلیل ارتقاء شاخص های سلامتی و بهداشتی منطقه ، ارتقا رتبه یافته و به عنوان موسس و ریاست شبکه بهداشت و درمان منطقه محروم چاراویماق (قره آغاج)  با بیش از ۲۸۰ روستا، فعالیت شبانه روزی خود راجهت ارتقا سلامت این منطقه محروم آغاز کرد.

دکتر بهرام منصوری اصل مفتخر به برگزاری دوره های آموزش خانواده ، بهداشت خانواده ، بهداشت روان ، و همایش هایی چون همایش بزرگ ” اعتیاد ، جوانان ، ورزش ، سلامتی ” در شهر ایلخچی بود که منجر به دریافت تقدیر نامه از دفتر ریاست جمهوری وقت گردید.

ایشان مطب پزشکی خود را در سال ۱۳۸۱ تاسیس کرده و به خدمات تخصصی پوست ، مو ، زیبایی ، لیزر و نیز جراحی های پوست و کاشت مو پرداختند.

یکی از فعالیت های مهم ایشان ایجاد متد گروه درمانی در حیطه ی پزشکی  تحت عنوان گروه پزشکی سروش سلامتی در سال ۱۳۸۵ بود که گروههای  فعال در این حیطه عبارت بودند از  پزشکان عمومی و متخصصین مختلف ، کارشناس مامایی ، مشاور تغذیه ، مشاور خانواده ، فیزیوتراپ و کارشناس تربیت بدنی . ایشان از سال ۱۳۸۷ خدمات تخصصی  در زمینه پوست ، مو ، زیبایی و لیزر را گسترش داده و مطب خود را با دستگاههای پیشرفته لیزری تجهیز نمودند بطوریکه می توان گفت مطب ایشان توان رقابت با مجهز ترین مراکز لیزر در سطح کشور را دارد . همچنین ایشان در مطب خود زمینه ی اشتغال و بیمه ی بیش از بیست نفر را بطور مستقیم و غیر مستقیم فراهم آورده اند و لذا در عرصه ی اشتغال زایی نیز همچون سایر عرصه ها فعال بوده و صحنه را خالی نگذاشته اند .

از دیگر  فعالیت های علمی ایشان  می توان به موارد زیر اشاره کرد :

– عضو فعال هیئت مدیره انجمن پزشکان عمومی تبریز
– عضو انجمن علمی جراحان عمومی ایران
– عضو انجمن علمی پزشکی لیزری ایران
– عضو انجمن پیشگیری و درمان چاقی ایران
– عضو انجمن سرطان ایران
– عضو انجمن اعصاب ایران

دکتر بهرام منصوری اصل در نهم فروردین ۱۳۴۷  متولد شد.

سابقه علمی و حرفه ای

در سال ۱۳۷۰ در کنکور سراسری در رشته علوم تجربی شرکت و با رتبه عالی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تبریز پذیرفته شد و لباس سفید شفا بخشی به بیماران را بر تن کرد. وی در سنین جوانی به دلیل حمایت های فراوان از ایتام و مستمندان به فرمانده گردان یتیمان شهرت داشته و به علت توان مدیریتی بالا همزمان با تحصیل در دانشگاه به فعالیت های اجتماعی و سیاسی نیز مشغول بودند. از جمله این فعالیت ها می توان به  ایجاد کرسی های آزاد اندیشی در خوابگاه و دانشگاه تبریز در دهه  ۷۰، عضویت در شورای مرکزی انجمن های اسلامی دانشگاه های تبریز و علوم پزشکی تبریز، مسئول شاخه انقلاب فرهنگی شورای مرکزی انجمن های دانشگاه تبریز و علوم پزشکی تبریز، تاسیس نوارخانه اهل بیت (ع) در زمینه فرهنگی، سیاسی، مذهبی با حدود ۱۵۰۰۰۰ مخاطب دانشجویی و مردمی از سراسر کشور، مسئولیت خوابگاه شهید شایان مهر با ظرفیت بالغ بر ۸۵۰ دانشجو و ایجاد و تجهیز ساختمان رفاهی خوابگاه در سه طبقه مجزا (شامل سالن ورزشی، نمازخانه و کتابخانه) … اشاره کرد.


دکتر بهرام منصوری اصل

رزرو وقت ملاقات با دکتر بهرام منصوری

ساعات کاری
تماس با دکتر منصوری

اطلاعات تماس


04135555554

b.mansouriasl@gmail.com

رزرو وقت ملاقات

دیدگاه برخی کودکان درباره دکتر وولف

دیدگاه تعدادی از بیماران درباره دکتر سوزی


لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.


ایمان – 5 ساله


لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.


احسان – 4 ساله


لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.


محمد – 6 ساله


درمورد سوزی وولف بیشتر بدانید

رزرمه رسمی

 • سابقه کاری
 • چکاپ های پزشکی
 • جوایز و افتخارات
 • لورم ایپسوم یا طرح‌ نما
 • به متنی آزمایشی و بی‌معن
 • ی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی
 • و طراحی گرافیک گفته می‌شود

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

 • لورم ایپسوم یا طرح‌ نما
 • به متنی آزمایشی و بی‌معنی
 • در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و
 • طراحی گرافیک گفته می‌شود.
logo-white-footer

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر بهرام منصوری می باشد