لاغری موضعی وتناسب اندام

جوانسازی تخصصی صورت و بدن

وکیوم تراپی

 

وکیوم تراپی (اندرمولوژی) سلولیت و تجمع چربی را با دفع مواد سمی از بین می‌برد، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می‌بخشد، عضله‌های سرینی را بالا می‌برد و بزرگ و سفت می‌کند، پوست را نرم می‌کند و کشش و فشار روی عضله را کاهش می‌دهد. وکیوم تراپی با افزایش خاصیت ارتجاعی پوست به رفع چین و چروک‌های صورت و از بین بردن حالت پرتقالی پوست روی ران و باسن کمک می‌کند. این روش درمانی بدون درد، ایمن و بسیار موثر است.

وکیوم‌تراپی با بهره‌گیری از ترکیبی از سازوکارهای مختلف و افزایش خون‌رسانی باعث خروج مواد سمی از طریق سیستم لنفاوی می‌شود. در واقع در وکیوم تراپی فیبروبلاست‌ها مستقیماً تحریک می‌شود، تولید الاستین افزایش می‌یابد و به این ترتیب بافت و تون ناحیه درمان شده بهبود می‌یابد.

 

افراد مناسب برای وکیوم تراپی

وکیوم تراپی یا اندرومولوژی برای بانوانی مناسب است که:

علی‌رغم رژیم‌های کاهش‌ وزن نتوانسته‌اند به تناسب اندام دلخواه خود دست یابند و پهلو یا شکم را لاغر کنند.
تناسب اندام دارند، اما فرورفتگی‌های سلولیت، تجمع چربی یا افتادگی پوست آزارشان می‌دهد.
با تغییرات هورمونی شدید دوران بلوغ، بارداری یا یائسگی روبرو هستند و اندامشان به این دلایل تغییر چشمگیری کرده است.
اهمیت فعالسازی سلول‌های موثر در جوانسازی پوست و کاهش وزن را درک کرده‌اند.

ساز و کار عملکرد وکیوم تراپی

وکیوم تراپی درمانی است که در آن فنجان‌های مکش (بادکش) به دستگاه مخصوصی متصل می‌شود. متخصص آموزش دیده در زمینه ماساژ فنجان‌ها را جابجا می‌کند و در حالتی قرار می‌دهد که تاثیر دلخواه از قبیل رفع سلولیت یا چین و چروک روی صورت و از بین بردن فیبروز (فساد الیاف) ایجاد شود.
تاثیرگذاری و موارد کاربرد وکیوم تراپی

وکیوم تراپی

وکیوم تراپی

– بعضی از کاربردهای وکیوم تراپی عبارت‌اند از:

لاغری موضعی
درمان سلولیت
درمان فساد الیاف پس از لیپوماتیک
لیفت باسن
لیفت سینه
پیکرتراشی
ماساژ بافت عمقی
کشیدن و محکم کردن پوست
کاهش جای زخم و جوش
کاهش ترک‌های پوستی
کاهش ورم ناشی از وجود بیش از اندازه آب و مواد سمی
تناسب اندام و لاغری
تخلیه سیستم لنفاوی
افزایش خاصیت ارتجاعی پوست
نرم کردن و جوانسزی پوست
رفع افتادگی پوست بازو، ران، شکم و کمر
خوش فرم کردن باسن صاف و افتاده
از بین بردن چربی اضافی ناحیه کمر

-مزایای روش غیرجراحی وکیوم تراپی

بزرگ و سفت کردن باسن و سینه بدون جراحی
افزایش انعطاف پذیری پوست
بهبود جریان در سیستم لنفاوی و عروقی
برداشتن لایه اپیدرم و نمایان شدن پوست صاف‌تر
تحریک لایه درم و هیپودرم
کاهش فشار و کشش روی عضلات
تحریک عضله‌ها، تجزیه سلولیت و چربی‌های انباشته شده در بدن، دفع مواد سمی، بهبود تخلیه لنفاوی و لاغری.

لاغری موضعی وتناسب اندام

لاغری موضعی وتناسب اندام

پس از درمان

وکیوم تراپی عملی بدون درد است که پس از آن نیازی به استراحت کردن نیست و بیمار می‌تواند فعالیت‌های روزمره را بلافاصله پس از عمل ادامه دهد. بیماران به کمک وکیوم تراپی می‌توانند سلولیت را از بین ببرند و تون پوستی و تناسب اندام بهتری داشته باشند.
پرسش‌های متداول
پس از چند جلسه وکیوم تراپی نتایج دلخواه به دست می‌آید؟

برای رسیدن به نتایج دلخواه به طور متوسط به 14 تا 20 جلسه نیاز است. هر جلسه معمولاً 35 دقیقه طول می‌کشد و می‌توان هر هفته دو جلسه درمانی داشت. توصیه می‌شود پس از اتمام دوره ویزیت‌های ماهانه انجام شود تا نتایج حفظ گردد.
ماندگاری نتایج چقدر است؟

میزان ماندگاری نتایج از چند ماه تا چند سال متغیر است و به سن، سبک زندگی و تغییرات هورمونی بستگی دارد. توصیه می‌شود پس از اتمام دوره ویزیت‌های ماهانه انجام شود تا نتایج حفظ گردد و از جمع شدن مواد سمی و مایعات غیرطبیعی در بافت‌های پیوندی جلوگیری شود.
هر جلسه چقدر طول می‌کشد؟ آیا درمان فقط بر روی ناحیه مشکل‌ساز انجام می‌شود؟

هر جلسه به طور متوسط 35 دقیقه زمان می‌برد. تمرکز درمان بر روی ناحیه مشکل‌ساز است، اما ناحیه‌های دیگر نیز برای تحریک جریان خون و دفع مواد سمی درمان می‌شود.
آیا وکیوم تراپی می‌تواند جایگزین ورزش باشد؟

خیر. توصیه ما به شما این است که حتماً در کنار وکیوم تراپی ورزش منظم و رژیم غذایی متعادل را نیز در برنامه خود بگنجانید. ترکیب این سه، نتایج را بهبود می‌دهد. تاثیرگذاری ورزش و وکیوم تراپی کاملاً با یکدیگر متفاوت است، وکیوم تراپی ساختارهای عمقی‌تر را درگیر می‌کند و به همین دلیل می‌تواند سلولیت‌های مقاوم در برابر ورزش را از بین ببرد.
لزوم انجام وکیوم تراپی پس از بارداری چیست؟

افزایش وزن، تغییرات هورمونی قابل توجه، تغییر شکل بدن، کاهش تحرک و فعالیت بدنی و آهسته شدن گردش خون در پایین تنه از پی‌آمدهای بارداری به شمار می‌رود. با وکیوم تراپی به راحتی می‌توان بر این مشکلات غلبه کرد. پس از وکیوم تراپی بافت توانایی دفع مواد سمی و چربی را باز می‌یابد، گردش خون افزایش می‌یابد و مادر سریع‌تر می‌تواند به تناسب اندام دلخواه برسد. این روش سلولیت‌های ایجاد شده در دوران بارداری را از بین می‌برد، مشکل شلی و افتادگی پوست ناحیه‌های تحت کشش، یعنی شکم و اطراف لگن، را برطرف می‌کند، مانع تبدیل جای زخم سزارین به بافت فیبروز می‌شود و تمامی نقص‌های پیش از بارداری را نیز از بین می‌برد. وکیوم تراپی تکنیکی طبیعی برای تسریع دوران بهبود پس از زایمان است. نتایج این روش به مورفولوژی، فیزیولوژی و عادت‌های غذایی هر بیمار بستگی دارد.
به چه روش می‌توان نتایج وکیوم تراپی را بهبود داد؟

متعهد بودن به برنامه درمان و در پیش گرفتن سبک زندگی سالم شرط لازم موفقیت‌آمیز بودن تمام درمان‌ها است. توصیه می‌کنیم ورزش منظم، رژیم غذایی سالم و نوشیدن آب فراوان را در طول وکیوم تراپی فراموش نکنید. چنین تغییرهای مفیدی در اکثر موارد نتایج را بهبود می‌دهد. وکیوم تراپی ظاهر ناخوشایند سلولیت را از بین می‌برد، تون پوستی را بهتر می‌کند و در لاغری موثر است. ترکیب وکیوم تراپی، ورزش و رژیم غذایی مناسب بهترین نتیجه را به دست می‌دهد. اگر برای تهیه برنامه لاغری/ رژیم غذایی متناسب با سبک زندگی خود نیاز به راهنمایی داشتید، حتماً با گروه پزشکان سلامت و زیبایی تماس بگیرید.
آیا وکیوم تراپی موثر است؟

پژوهش‌های بسیاری تاکنون در زمینه تاثیرگذاری وکیوم تراپی انجام شده است که همگی بیانگر مفید بودن این روش هستند. وکیوم تراپی مورد تایید سازمان غذا و دارو FDA است و سودمندی آن در از بین بردن سلولیت و کمک به لاغری از نظر بالینی و علمی در کشورهای متعدد به اثبات رسیده است. وکیوم تراپی روشی منحصربه‌فرد است و سازوکار عملکرد آن در زمینه تناسب اندام و ایجاد نتایج بهینه کاملاً متفاوت با دیگر روش‌ها است.

 

خدمات ما :

 

دکتر بهرام منصوری اصل با 15 ساله سابقه ، در مرکز معتبر با مجوز بهداشت و درمان، پزشک پوست در تبریز- دکتر منصوری تبریز

– کاشت مو در تبریز – کاشت موی طبیعی دائمی ، قابل رشد  به روش FIT ،  BHT ، FUT  کاشت مو ی سر ، کاشت ابرو، کاشت ریش و  کاشت جای سوختگی با بیشترین تراکم بدون درد و خونریزی و همچنین با خط رویش طبیعی  ، شمارش کامل تار مو  – کاشت  تخصصی مو در تبریز

– حذف موهای زائد دائمی صورت و بدن با انواع لیزر تخصصی ، حذف موهای زائد با لیزر تخصصی در تبریز – حذف موهای زائد  سفید با الکترولیز در تبریز

– حذف تاتو ابرو ،خالکوبی بدن  با لیزر تخصصی Q.S بدون عوارض – حذف تاتو ابرو در تبریز – حذف خالکوبی بدن در تبریز

– برداشت و درمان میخچه ،خال ، زگیل ،زگیل تناسلی، لیپوم ، فیبروم و ضایعات عروقی- برداشت انواع خال در تبریز

– درمان و زیبایی انواع جوش و حذف جای جوش و لک حاملگی – درمان جوش در تبریز

– تزریق تخصصی ژل، بوتاکس برای خطوط اخم، لبخند و گوشه ی چشم ، گونه و … تزریق ژل در تبریز ،  تزریق بوتاکس در تبریز

– رفع چین و چروک ،  حذف کک و مک ، حذف لک حاملگی – حذف لک با لیزر در تبریز

جوان سازی پوست با انواع روش های تخصصی : کربوکسی تراپی ،میکرودرمی و هیدرودرمی، Q.S ، CO2 ، RF، IPL و RF فرکشنال , هایفو تراپی(کشیدن پوست) ،

منافذ باز پوست و زیبایی ناخن ، پاکسازی پوست – جوان سازی پوست در تبریز-RF فرکشنال  در تبریز- جوانسازی با لیزر در تبریز

– درمان تعریق زیاد کف دست و پا ، زیر بغل -درمان تعریق زیاد  با بوتاکس در تبریز

– تزریق تخصصی چربی برای فرم دهی صورت ، سینه ها و بدن  – تزریق چربی در تبریز – فرم دهی در تبریز

– مشاوره جراحی زیبایی شکم ، سینه ها ، بینی (ابدومینوپلاستی ، ماموپلاستی ، رینو  و سپتو پلاستی ، پروتز) – فرم دهی بدن در تبریز

– تناسب اندام و لاغری موضعی  با انواع روش RF، وکیوم ، کویتیشن ،مزوتراپی و کربوکسی تراپی و… تناسب اندام و لاغری موضعی در تبریز

– درمان انواع  بیماریهای پوست ، مو ، ناخن در تبریز

– درمان ریزش مو با انواع روش مزوتراپی ، PRP و سلول درمانی …  درمان ریزش مو در تبریز- مزوتراپی در تبریز- سلول درمانی در تبریز

 

مرکز تخصصی سروش سلامتی  مجهز به  تجهیزات تخصصی و لیزر  توسط دکتر بهرام منصوری  اصل در تبریز از روش‌های مختلف تخصصی  برای درمان،جوانسازی پوست و تمامی مشکلات پوست و مو با تخصصی  ترین لیزر ها طبق تشخیص ایشان برای درمان  استفاده می‌شود. در اینجا ما برای  پیشبرد اطلاعات خوانندگان عزیز توضیح مختصری دادیم .(ضمنا همه خدمات ما به همراه بی حسی موضعی بوده که بیمار بدون هیچ احساس درد درمان شود و همه خدمات  ما بدون درد و خونریزی انجام می شود.)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سایر روش‌های ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

09147838740

35555554 -041( 6 خط )

 

 

لینک صفحات مرتبط:

جوانسازی تخصصی صورت و بدن

تزریق بوتاکس

تزریق چربی

تزریق ژل

PRP

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

برداشتن خال و جای زخم و …

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.