prp

درمان ریزش مو با PRP

 

PRP در رویش ،تقویت و کاشت مو

درمان ریزش مو با PRP در سال 2004  پزشکانی که از PRP برای بهبود زخم استفاده می کردند متوجه شدند علاوه بر بهبود زخم ، مو های پیرامون زخم نیز رشد چشمگیری داشته اند . به دنبال آن در سالهای 2007 تا2009  تحقیقات متعددی ، در خصوص اثرات PRP در رشد مو ها  ، صورت گرفت و تعدادی از بیماران مبتلا یه طاسی سر ،با تزریق  موضعی PRPدر پوست سر ، تحت درمان قرار گرفتند .پس از آن PRP به عنوان یک عامل موثر در تحریک رویش مو ، تقویت رشد مو و کمک در ارتقاء کیفیت اعمال کاشت مو ، مورد توجه متخصصین مربوطه قرار گرفته و توسعه روز افزونی را تجربه نموده است .

prp

 PRP و کاشت مو :

با توجه به اینکه در عمل کاشت مو ، موها از پشت سر جدا شده و در مراحلی بسیار دشوار و طولانی  در جلوی سر کاشته می شود  لذا ممکن است ریشه موها به دلایل  زیر دچار آسیب وقت شوند :

-خشک و کم آب شدن ریشه مو به دلیل از دست دادن  سرم یا پلاسما

-کمبود اکسیژن در فاصله برداشت تا کاشت

– تغییرات دما و شرایط بازی و اسیدی  محیط در فضای بیرون از محیط  طبیعی

-نبودن مویرگ های خونی لازم برای تامین اکسیژن و تغذیه آنها در محیط کاشت

پس بطور قاطع با توجه به نقش پلاکت ها با همراه سازی عمل کاشت مو با PRP می توان اثرات  همه چهار آسیب احتمالی فوق را تا اندازه زیادی کاهش داده و نواقص و کمبودها را تامین نماید.

این کار با تشکیل عرو ق خونی جدید  و افزایش اکسیژن رسانی در محیط ، موهای جدید را در کمترین زمان ممکن ، به شرایط مناسب رسانده و در نهایت کیفیت عمل را به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

همچنین بعد از کاشت مو می توان ، با تزریق PRP  در فواصل چهار ماهه ، روند رشد و تقویت فولیکول و موهای منتقل شده را تسریع بخشید.

درمان طاسی سر با  PRP :

مطالعات مختلف کلینیکی نشان داده اند که استفاده از PRP  در طاسی سر می تواند موجب رویش مجدد و طبیعی مو در مناطق طاس پوست سر شود.از مزایای استفاده از  PRP در درمان طاسی آن است که یرای انجام آن نیازی به کوتاه کردن موی شخص نیست و هیچگونه آثار اسکار جراحی و خونریزی ایجاد نمی شود.

 

PRP در درمان ریزش مو (تحریک و تقویت مو)

استفاده از  PRP  برای درمان ریزش مو که دارای پتانسیل لازم برای تغییر راه درمان است، آن را به عنوان انقلابی در درمان ریزش مو در سراسر جهان تبدیل کرده است.

در روش درمانی PRP  با تزریق مقادیر زیادی پلاکت به محل ریشه های مو منجر به آزاد شدن فاکتورهای رشد و تحریک فولیکول های مو که در مرحله ی تلاژن هستند می شود و همچنین در منطقه ی تزریق با افزایش مویرگ ها ، تغذیه ی بهتری برای فولیکول های مو فراهم آورده و موجب تحریک رشد مجدد موهای ریخته شده، تقویت شکل و قوام و کیفیت فولیکول های موجود، طولانی کردن دوره ی آناژن و افزایش عمر موهای موجود می شود و همچنین باعث رویش و تقویت موهای جدید می گردد.

 

(( نمونه عکس های ارائه شده واقعی و بیماران درمان شده توسط دکتر بهرام منصوری در تبریز می باشد ))

 

prp6

1

 

مرکز تخصصی سروش سلامتی  توسط دکتر بهرام منصوری  اصل در تبریز از روش‌های مختلف برای درمان ریزش موی سر طبق تشخیص ایشان برای درمان  استفاده می‌کند. در اینجا ما برای  پیشبرد اطلاعات خوانندگان عزیز توضیح مختصری دادیم .(ضمنا همه خدمات ما به همراه بی حسی موضعی بوده که بیمار بدون هیچ احساس درد درمان شود و همه خدمات  ما بدون درد و خونریزی انجام می شود.)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سایر روش‌های ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

09147838740

35555554 -041( 6 خط )

لینک ها  :

کاشت تخصصی مو

تزریق بوتاکس

prp

RF

مزوتراپی