کاشت-مو18_2

توصیه های قبل از کاشت مو :

براي ده روز قبل ( و بعد از)   پيوند ازمصرف عوامل زير خودداری شود  :

مشروبات الكلي، داروهاي مسكن و ضد درد مثل قرص آسپرين،ایبوپروفن، ايندومتاسين (استامينوفن اشكالي ندارد)، قرص ويتامين E ، داروهای ضدانعقاد خون مثل وارفارين و هپارين، سير خوراکی و سيگار.

در صورتي که داروی خاصی را به طور مرتب مصرف می کنيد و يا بيماری مهمی داريد حتماً در جلسه مشورت ابتدايی اين موضوع را به پزشک اطلاع دهيد ، زيرا در اين موارد لازم است يک برگه مبنی بر بلامانع بودن انجام عمل جراحی کاشت موی طبيعی با توجه به نوع بيماری و دارويی که برای آن مصرف می شود از سوی پزشک معالجتان برای کلينيک کاشت مو ارائه دهيد. توجه داشته باشيد که مصرف برخی داروها با انجام کاشت مو تداخل داشته و لازم است قبل از پيوند مو استفاده از آن دارو را قطع نماييد و لذا اگر طبق صلاحديد دکتر معالجتان نتوان استفاده از آن دارو را قطع نمود به اين معنی است که کاشت موی طبيعی برای شما امکان پذير نمی باشد تا زمانی که بيماری شما خوب شده و نيازی به مصرف دارو نداشته باشيد. کليه سؤالات و مشکلات احتمالی خود را که فکر می کنيد با کاشت موی فعلی شما ارتباط دارند قبل از انجام کار با دکتر مطرح نموده تا با اطمينان خاطر و آرامش کار را شروع نموده و بعداً مشکلی برای شما پيش نيايد، قبل از مراجعه سر خود را با شامپو به طور كامل چند بار بشوييد. وعده غذاي قبل از پيوند مو مختصر ولی مقوي بوده و از نوشيدن مايعات زياد و چای قبل از کاشت مو خودداری کنيد. قبل از انجام كار تمامي زيورآلات (انگشتر، گردنبند، النگو، گوشواره، ساعت و غيره) خود را در بياوريد. به دليل اثر داروهای بي حسی و استرس عمل، رانندگی بلافاصله پس از کاشت مو به صلاح بيمار نبوده و لذا توصيه می شود که اتومبيل به همراه نياوريد.

 لازم است که بيماران محترم نوبت خود را رعایت کرده و حتماً سر وقت در کلینیک حاضر باشند،در صورتيکه فرد به دلايلی قادر به حضور در کلينيک در روز و ساعت تعيين شده نيست حتماً در روزهای قبل اين موضوع را اطلاع داده تا حق ديگر متقاضيان کاشت مو ضايع نگردد.

انواع کاشت مو : FUT , BUT , FIT

تمامی عکس های ارائه شده واقعی و بیماران درمان شده توسط دکتر بهرام منصوری اصل در تبریز می باشد و هر گونه کپی برداری ممنوع و پیگرد قانونی دارد.

کاشت مو18

کاشت مو17

کاشت مو به انواع  روش کاشت مو : FUT , BUT , FIT توسط متخصصین و  دکتر بهرام منصوری اصل در مرکز تخصصی موی سروش سلامتی در تبریز انجام میشود.
مرکز تخصصی موی سروش سلامتی از روش‌های مختلفی برای کاشت مو استفاده می‌کند. در اینجا ما تفضیل کاشت مو را برای خوانندگان عزیز شرح خواهیم داد‌. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سایر روش‌های ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

09147838740

35555554 -041( 6 خط )

مزایای کاشت در کلینیک سروش سلامتی :

مشاور قبل کاشت مو

مشاوره تغذیه در کاشت مو

عوارض کاشت مو

آمادگی قبل از کاشت

اعمال مربوط در حین کاشت

اعمال مربوط به بعد از کاشت

مطالب مرتبط :